Płyta pod zamówienie

Płyta warstwowa pod zamówienie, realizowana jest wedle indywidualnych potrzeb i rozwiązań klienta. W celu uściślenia i uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt bezpośrednio z działem sprzedaży.

Daniel Urbański
Tel:605 886 500
daniel@firma-aman.pl

 

Płyty warstwowe IZOWALL – ścienne, standardowe przeznaczone do stosowania jako materiał na ściany w układzie pionowym lub poziomym. Płyty dostępne w czterech wariantach: z rdzeniem z pianki poliuretanowej (PUR), z pianki poliizocyjanurowej (PIR), ze spienionego polistyrenu (styropian EPS) lub z wełny mineralnej (MWF). Profilowane okładziny zapewniają estetykę powierzchni. Duże promienie gięcia gwarantują trwałość powłok ochronnych okładzin. Wyprofilowane krawędzie ułatwiają montaż oraz zapewniają odpowiednią izolacyjność cieplną. Rdzeń ze sztywnej, bezfreonowej, samogasnącej pianki PUR/PIR nadaje płycie bardzo dobre właściwości termoizolacyjne. Cechą charakterystyczną płyt z rdzeniem z wełny mineralnej jest ich niepalność.

Płyty warstwowe IZOROOF – płyty dachowe przeznaczone do wykonywania dachów skośnych o małym i średnim kącie nachylenia w obiektach przemysłowych, tj. budynkach produkcyjnych, magazynowych, handlowych oraz obiektach przemysłu rolniczego. Płyty mają powierzchnię zewnętrzną w kształcie trapezu. Płyty dostępne w czterech wariantach: z rdzeniem z pianki poliuretanowej (PUR), z pianki poliizocyjanurowej (PIR), ze spienionego polistyrenu (styropian EPS) lub z wełny mineralnej (MWF).

Płyty warstwowe IZOGOLD – ścienne  płyty z rdzeniem poliuretanowym lub poliizocyjanurowym. Do zastosowania jako materiał na ściany zewnętrzne i wewnętrzne obiektów przemysłowych tj. w budynkach produkcyjnych, magazynowych, handlowych oraz obiektach przemysłu rolniczego. Przewidziane do stosowania w układzie pionowym i poziomym. Charakteryzują się ukrytym łącznikiem mocującym nadającym elewacji jednolity wygląd. Okładziny z blach stalowych są zabezpieczone antykorozyjnie w zależności od przewidywanego zastosowania. Dostępne są z czterema wariantami rdzenia: pianka poliuretanowa (PUR), pianka poliizocyjanurowa (PIR), spieniony polistyren (styropian EPS), wełna mineralna (MWF). Profilowane okładziny zapewniają estetykę powierzchni. Duży promień profilowania okładziny gwarantuje trwałość powłoki ochronnej. Komora zabezpiecza przed kapilarnym podciąganiem wody. Wyprofilowane krawędzie zapewniają szczelność.

Płyty warstwowe IZOCOLD – płyty warstwowe z rdzeniem poliuretanowym lub poliizocyjanurowym. Przeznaczone są do zastosowania na ściany zewnętrzne, stropy podwieszane i ścianki wewnętrzne obiektów chłodniczych oraz mroźni. Montowane najczęściej w układzie pionowym. Płyty z rdzeniem PIR charakteryzują się podwyższonymi właściwościami w zakresie ochrony przeciwpożarowej, a także nieznacznie lepszymi własnościami cieplnymi.
Okładziny z blach stalowych są zabezpieczone antykorozyjnie w zależności od przewidywanego zastosowania.

 

Wyceny na płytę pod wymiar robione są indywidualnie!
W celu wyceny proszę o kontakt pod numerem 605 886 500 lub email aman@firma-aman.pl